1.kolo VGS- HERE

Červenec 2008

The Best Damn Thing

24. července 2008 v 11:43 Diskografie

♥Bonus:zadní strana♥:D
Už tomu bude tři roky, co Avril Lavigne naposledy věnovala svým fanouškům malý kousek ze své mysli v podobě alba. Od té doby se u kanadské královny pop-punkové hudby mnohé změnilo. Pojd'me si to shrnout: dosáhla plnoletosti, uzavřela smlouvu s modelingovou agenturou, "odbyla" si svůj herecký debut ve snímku Fast Food Nation, provdala se za leadera skupiny SUM 41 Derycka Whibleyho a vypadá, jako by přímo po hlavě vpadla do fáze dospělosti. A soudě podle jejích nových písní, které odzpívala minulou noc pro malou VIP skupinu lidí z hudebního průmyslu, nadcházející album "The Best Damn Thing" nám dá jasně na srozuměnou, že Avril Lavigne je jakákoli, ale rozhodně stylová a vyrovnaná.

S mikrofonem v ruce Avril v Los Angelském klubu Hyde nadšeně předvedla šest svých nových, žhavých songů s drzými až sprostými texty. Například singl "Girlfriend" obsahuje slova jako "Hey ty... Nelíbí se mi tvoje přítelkyně, myslím, že bys potřeboval novou..." ("Hey you, I don't like your girlfriend... I think you need a new one.") Zdá se vám to povědomé? Jistě, jen o něco uhlazenější, drzejší a ráznější než kdy dřív, a to jen díky perfektně mířené ráně a úžasnému produkčnímu týmu, který s Avril na nové desce spolupracoval - Dr. Luke (Pink, Kelly Clarkson), Butch Walker, Rob Cavallo (Green Day, My Chemical Romance) a Deryck Whibley.
Song "I Can Do Better" Avril zvolila svým oblíbeným a přiznala i to, jak vznikl: "Vypila jsem půlku lahve Limoncello a byla jsem úplně namol. Písničku jsem opilá napsala i opilá nahrála." Dodává, že po Limoncelle si vyprosila frťana Jagera a refrén zpívala ve více než povznesené náladě. "Odešel jsi beze mě... A ted' jsi někde venku s tou děvkou, psychopatickou courou. Nesnáším tě, proč jsou všichni chlapi tak ubozí?" ("You left without me... And now you're somewhere out there with a bitch, slut, psycho babe. I hate you, why are guys so lame?")

Samozřejmě, že songy z Avriliny třetí desky jsou plné slov o čtyřech písmenkách (FUCK/SHIT), samozřejmě, že jsou srdceryvné ("When You're Gone"). Tak v čem že se to vlastně "nová Avril" liší od té "staré"? V jedné zásadní věci... Avril totiž tančí! A to hned ve videoklipu "Girlfriend", v němž vede dav ztřeštěných roztleskávaček v orchestrované taneční posloupnosti.

Takže... Avril možná je tou doživotní puberťačkou. Ale rozhodně jednou z těch zábavnějších
Ve velkém stylu se na scénu po delší přestávce vrací kanadská zpěvačka Avril Lavigne - stala se hrdinkou teenagerovského komiksu a vydává své třetí album

Under My Skin

24. července 2008 v 11:41 Diskografie
Přeloženo do češtiny Pod mojí kůží, tak se jmenuje druhé album, které vyšlo v roce 2004 a všichni jsme se na něj těšili. Avril umožnila fanouškům nahlédnout do svojí duše ještě daleko více, než u Let go. A když si všechny ty texty přeložíte opravdu si můžete říci:"Tohle znám."
Prvním single se stala píseň Don´t tell me, která mě osobně zaujala spíš v klipové podobě, ale i přesto naznačila, že druhá deska se Av povedla. A následovaly další pecky. Mě osobně se nejvíc dotkly My happy ending a Together. Prví je hodně řízná a druhá vám zahraje na city. Kritici klidně můžou říkat, že se tu jedná jen o osobitou zpěvačku a popík obohacený kytarami, jenže to asi neslyšeli He wasn't

Let Go

24. července 2008 v 11:40 Diskografie
Debut Avril Lavigne, kandaské punk-rockové zpěvačky, spatřil světlo světa roku 2002. Písně na něm jsou výborně vybrané, hned jak CD vložíte do přehrávače, spustí Avril svou nejoblíbenější Losing grip a večírek může začít.
Když Av desku nahrávala bylo jí, myslím, 17 let. Ovšem, jestli si myslíte, že je z ní cítit mladická nerozvážnost, nervozita nebo strach z "velkého" světa, jste na omylu, Avril si je totiž naprosto jistá v kramflecích. Zpívá tu z plných plic, protože ví, že je to splnění jejího snu a velká šance.
Zpívá jí to to až neuvěřitelně a celá deska má úžasný zvuk, i když, samozřejmě jako na každé studiovce, stojí kytary poněkud stranou.
Souhrně tedy na albu najdete všehochuť. Vypalovačku Sk8er boi střídá poklidná Tomorrow a tu zas dokonalá zpověď představovaná hitem My world. Let go se prostě povedlo!

Koukni se-tapetky na plochu

23. července 2008 v 19:07

Nevim jestli tapetka ale je to pěkný !

Interview z 20. narozenin

23. července 2008 v 19:03
Všechno nejlepší k narozeniám. Už nejsi teenager - cítíš se teď jinak?
Ne připadám si jako vždycky. Právě jsem vstala, snídala jsem míchaná vajíčka - a poskytuji interview
Skvělá odpověď..Vypadáš ale jinak!
Mám pocit, že jsem v posledních dvou letech zestárla, jako bych se ocitla v urychlovči času. Dospívání bylo peklo: Moji kámoši se na mě najednou žačali dívat jako na holku a zamilovávali se do mě - a vykašlali se na mě, když z toho nic nebylo. To mě ničilo. Ale zvládla jsem to. Dnes mě baví takové ty holčičí záležitosti jako nakupování a make-up.

Ničíš pořád ještě hotelové pokoje?
(smích) Dřív jsem často házela z nudy nábytek z okna. To už ale nedělělám, protože musím sama platit účty... Avril pomalu roztává...

Přisspěl k tvé proměně tvůj přítel Deryck?
(Avril sebou trhne) O svém soukromí se bavit nechci!

Protože si momentálně šťastná, nebo nešťastná...?
(váhavě) Jsme hrozně šťastná! Ale každý vztah může už zítra skončit. A to hodně bolí - a ještě horší to je, když to potom ví celý svět!
Tvůj kamarád Evan nedávno oskupinu opustil. Žárlil na Derycka?
Trefa do černýho! Dělá solovou karieru, a to je v pořádku. Dva roky byl neustále po mým boku. Potřebovali jsme si dát odstup.

S kým si teď promluvíš, když cítíš mizerně?
Se svou nejlepší kamarádkou kamarádkou Monique Morrison. Bydlí v L.A. Seznámila jsem se s ní při natáčení svýho posledního cédečka.
Jak ti pomáhá?
Děláme si pyžamové mejdany, opíjíme se a běháme nahý po klubech. Byla při tom, když jsem si dala udělat tetování, hvězdičku na levým zápěstí. Chtěla jsem jen něco malýho. Vždyť bych se jednou chtěla vdávat v krásných bílích šatech - a k tomu se tetování nehodí!
Tak jsme tě nachytali. Jsi skutečně zasnoubená?Povím jen tolik - v25 bych chtěla být vdaná a ve 30 mít dítě!
A teď neuhýbej. Plánuješ něco společně s Deryckem?(váhavě, potomse usměje) Nikdy jsem přece neřekla, že chci mít dítě s Deryckem. Ale nedávno jsem si s ním zahrála v kanadským filmu "Going The Distance". Chtěla bych se stát skutečnou herečkou.

Rozhovor-pocity ze svadby

23. července 2008 v 18:59 Avril
Rebelská Avril nám prozradila, jak moc miluje svého manžela. Na svatbu přitom vzpomíná jako na rychlou záležitost, kterou ani nestačila vstřebat.

Nelituješ, že ses vdala tak brzy?
"S Deryckem spolu chodíme od února 2004, předtím jsme se pár let kamarádili. Po více než roce jsme se zasnoubili a za další rok se vzali. Takže to zase tak honem nebylo."

Jaká byla svatba? Romantická, nebo rockerská?
"Hlavně byla rychlá. Tatínek mě dovedl k oltáři, a než jsem se stačila rozkoukat, bylo po všem. Měli jsme klasickou katolickou svatbu, ale jako svatební song jsme si vybrali Iris od Goo Goo Dolls z filmu Město andělů. Po pravdě, romantičtější záležitostí bylo samotné zasnoubení. Deryck mě vzal do Benátek, jezdili jsme na gondole a pak si dali piknik v trávě."

Plánujete děti?
"Teď ne, ale někdy určitě. To asi samo vyplyne..."

Avril-photoshoot0.2

23. července 2008 v 18:55 | avrilka-kečup |  Avril - photoshooty


Křest CD The Best Damn Thing

23. července 2008 v 18:52 Avril - akce
No docela ujetej look :D Ale sluší ji to..
S DORTÍKEM :o)
S DERYCKEM :-*
NEJSPÍŠ S MAMINKOU
KOLEGYNĚ

Avril svadba s derickem

23. července 2008 v 18:45 Avril a Deryck
Avril a Deryck,manželé!!
Avril Lavigne Punková princezna si vzala přítele Derycka Whibleyho (26).
Avril měla na sobě šaty od návrhářky Very Wang s dvoumetrovou vlečkou a nesla kytici růžových růží.
Na svatbě bylo 110 pozvaných hostů zejména rodinných příslušníků a blízkých přátel.
Avril aDeryck se zasnoubili na romantické dovolené v Benátkách.na důkaz lásky si nechala vytetovat na pravé zápěstí růžové D(Deryck).
Na animovaném filmu Over the Hedge dokončovala třetí album,na kterém uslyšímé duet právě s Deryckem!!

Sk8er boi

23. července 2008 v 12:47 Avril-texty
Sk8er Boi
He was a boy
She was a girl
Can i make it any more obvious
He was a punk
She did ballet
What more can i say
He wanted her
She'd never tell secretly she wanted him as well
But all of her friends
Stuck up their nose
They had a problem with his baggy clothes
He was a skater boy
She said see you later boy
He wasn't good enough for her
She had a pretty face
But her head was up in space
She needed to come back down to earth
5 years from now
She sits at home
Feeding the baby she's all alone
She turns on tv
Guess who she sees
Skater boy rockin up MTV
She calls up her friends
They already know
And they've all got
Tickets to see his show
She tags along
Stands in the crowd
Looks up at the man that she turned down
He was a skater boy
She said see you later boy
He wasn't good enough for her
Now he's a super star
Slamming on his guitar
Does your pretty face see what he's worth?
He was a skater boy
She said see you later boy
He wasn't good enough for her
Now he's a super star
Slamming on his guitar
Does your pretty face see what he's worth?
Sorry girl but you missed out
Well tough luck that boy's mine now
We are more than just good friends
This is how the story ends
Too bad that you couldn't see,
See the man that boy could be
There is more that meets the eye
I see the soul that is inside
He's just a boy
And Im just a girl
Can I make it any more obvious
We are in love
Haven't you heard
How we rock eachothers world
I'm with the skater boy
I said see you later boy
I'll be back stage after the show
I'll be at the studio
Singing the song we wrote
About a girl you used to know
I'm with the skater boy
I said see you later boy
I'll be back stage after the show
I'll be at the studio
Singing the song we wrote
About a girl you used to know

Complicated

23. července 2008 v 12:44 Avril-texty
Complicated
Uh huh, life's like this
Uh huh, uh huh, that's the way it is
Cause life's like this
Uh huh, uh huh that's the way it is Chill out whatcha yelling' for?
Lay back it's all been done before
And if you could only let it be
you will see
I like you the way you are
When we're drivin' in your car
and you're talking to me one on one but you've become Somebody else round everyone else You're watching your back like you can't relax
You're tryin' to be cool you look like a fool to me
Tell me Why you have to go and make things so complicated?
I see the way you're acting like you're somebody else gets me frustrated
Life's like this you
And you fall and you crawl and you break
and you take what you get and you turn it into honesty
and promise me I'm never gonna find you fake it
no no no You come over unannounced
dressed up like you're somethin' else
where you are and where it's at you see
you're making me
laugh out when you strike your pose
take off all your preppy clothes
you know you're not fooling anyone
when you've become
Somebody else round everyone else
Watching your back, like you can't relax
Trying to be cool you look like a fool to me
Tell me Why you have to go and make things so complicated?
I see the way you're acting like you're somebody else gets me frustrated
Life's like this you
and You fall and you crawl and you break
and you take what you get and you turn it into
honesty
promise me I'm never gonna find you fake it
no no no
Chill out whatcha yelling for?
Lay back, it's all been done before
And if you could only let it be
You will see
Somebody else round everyone else
You're watching your back, like you can't relax
You're trying to be cool, you look like a fool to me
Tell me Why you have to go and make things so complicated?
I see the way you're acting like you're somebody else gets me frustrated
Life's like this you
and You fall and you crawl and you break
and you take what you get and you turn it into
honesty
promise me I'm never gonna find you fake it
no no Why you have to go and make things so complicated?
I see the way you're acting like your somebody else gets me frustrated
Life's like this you
You fall and you crawl and you break
and you take what you get and you turn it into honesty
promise me I'm never gonna find you fake it
no no no

I'm with you

23. července 2008 v 12:43 Avril-texty
I'm With You
I'm Standing on a bridge
I'm waitin in the dark
I thought that you'd be here by now
Theres nothing but the rain
No footsteps on the ground
I'm listening but theres no sound
Isn't anyone tryin to find me?
Won't somebody come take me home
It's a damn cold night
Trying to figure out this life
Wont you take me by the hand
take me somewhere new
I dont know who you are
but I... I'm with you
im looking for a place
searching for a face
is anybody here i know
cause nothings going right
and everythigns a mess
and no one likes to be alone
Isn't anyone tryin to find me?
Won't somebody come take me home
It's a damn cold night
Trying to figure out this life
Wont you take me by the hand
take me somewhere new
I dont know who you are
but I... I'm with you
oh why is everything so confusing
maybe I'm just out of my mind
yea yea yea
It's a damn cold night
Trying to figure out this life
Wont you take me by the hand
take me somewhere new
I dont know who you are
but I... I'm with you
Take me by the hand
take me somewhere new
I dont know who you are
but I... I'm with you
I'm with you
Take me by the hand
take me somewhere new
I dont know who you are
but I... I'm with you
I'm with you
I'm with you...


Avril-životopis:)

23. července 2008 v 12:20 Avril-životopis
Datum narození: 27.09.1984
Místo narození: Napanee, Ontario, Canada
Znamení: Váhy
Životopis: Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká sk8ařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.


Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.


Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie.

V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.
Roku 2007 se do prodejen dostalo 3.album "Avril The Best Damn Thing" ! . ! . !