1.kolo VGS- HERE

Interview z 20. narozenin

23. července 2008 v 19:03
Všechno nejlepší k narozeniám. Už nejsi teenager - cítíš se teď jinak?
Ne připadám si jako vždycky. Právě jsem vstala, snídala jsem míchaná vajíčka - a poskytuji interview
Skvělá odpověď..Vypadáš ale jinak!
Mám pocit, že jsem v posledních dvou letech zestárla, jako bych se ocitla v urychlovči času. Dospívání bylo peklo: Moji kámoši se na mě najednou žačali dívat jako na holku a zamilovávali se do mě - a vykašlali se na mě, když z toho nic nebylo. To mě ničilo. Ale zvládla jsem to. Dnes mě baví takové ty holčičí záležitosti jako nakupování a make-up.

Ničíš pořád ještě hotelové pokoje?
(smích) Dřív jsem často házela z nudy nábytek z okna. To už ale nedělělám, protože musím sama platit účty... Avril pomalu roztává...

Přisspěl k tvé proměně tvůj přítel Deryck?
(Avril sebou trhne) O svém soukromí se bavit nechci!

Protože si momentálně šťastná, nebo nešťastná...?
(váhavě) Jsme hrozně šťastná! Ale každý vztah může už zítra skončit. A to hodně bolí - a ještě horší to je, když to potom ví celý svět!
Tvůj kamarád Evan nedávno oskupinu opustil. Žárlil na Derycka?
Trefa do černýho! Dělá solovou karieru, a to je v pořádku. Dva roky byl neustále po mým boku. Potřebovali jsme si dát odstup.

S kým si teď promluvíš, když cítíš mizerně?
Se svou nejlepší kamarádkou kamarádkou Monique Morrison. Bydlí v L.A. Seznámila jsem se s ní při natáčení svýho posledního cédečka.
Jak ti pomáhá?
Děláme si pyžamové mejdany, opíjíme se a běháme nahý po klubech. Byla při tom, když jsem si dala udělat tetování, hvězdičku na levým zápěstí. Chtěla jsem jen něco malýho. Vždyť bych se jednou chtěla vdávat v krásných bílích šatech - a k tomu se tetování nehodí!
Tak jsme tě nachytali. Jsi skutečně zasnoubená?Povím jen tolik - v25 bych chtěla být vdaná a ve 30 mít dítě!
A teď neuhýbej. Plánuješ něco společně s Deryckem?(váhavě, potomse usměje) Nikdy jsem přece neřekla, že chci mít dítě s Deryckem. Ale nedávno jsem si s ním zahrála v kanadským filmu "Going The Distance". Chtěla bych se stát skutečnou herečkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama